יום חמישי, 28 באוקטובר 2010

הספרן 3: קללת גביע יהודה\The Librarian: The Curse Of The Judas Chalice

הספרן 3: קללת גביע יהודה\The Librarian: The Curse Of The Judas Chalice


הגיבור נקלע למצב כלכלי קשה ולא מצליח לכתוב ספר נוסף, הוא מוותר על חייו הפרטיים על מנת שיוכל למצוא עלילה לספרו. יום אחד הוא פוגש יפיפה במועדון שמגלה את כישוריו הספרותיים ומחליטה לנצל אותו לצרכיה האישיים ולמצוא חלק שהיה שייך לקיסר הרומני. הם נקלעים לצרות כאשר הרוסים מתחרים בהם בחיפוש אחר האוצר האבוד

הלגיון האחרון / The Last Legion

הלגיון האחרון / The Last Legion


בשנת 430 לפנה"ס, רומולוס אוגוסטוס בן ה-12 (תומאס סנגסטר), עומד להיות מוכתר לשליט החדש של רומא. אולם אז פולשים הגותים לעיר הגדולה ומנסים להשתלט עליה. כאשר הם מחפשים אחר השליט הצעיר, הם מגלים שהוא הצליחה להימלט מהמקום ביחד עם מורו, אמברוסינוס (בן קינגסלי) והליגיונר אורליוס (קולין פירת'). כעת יוצאים השלושה יחד למסע אל עבר בריטניה על מנת לחפש אחר הלגיון הרומאי האחרון.


התנגשות הטיטאנים / Clash Of The Titans

התנגשות הטיטאנים / Clash Of The Titans

בנם של האלים היוונים אשר גודל כבן-אנוש, מתקשה פרסאוס (סאם וורת'ינגטון) להציל את משפחתו מידיו של האל הנקמן מהשאול, היידס (ראלף פיינס). כשאין לו מה להפסיד, מתנדב פרסאוס להנהיג משלחת לוחמים לצאת למלחמה נגד היידס לפני שיצליח לקחת את כוחו של זאוס (ליאם ניסם) ולהחריב את כדור-הארץ. פרסאוס והלוחמים הנועזים יוצאים למסע לעבר מעמקי השאול האסור שם אורבים להם שדים ומפלצות נוראיות. פרסאוס יצליח במסעו אך ורק אם ייקבל את כוחו כאל ויישנה את גורלו.

תקומת ולהלה / Valhalla Rising

תקומת ולהלה / Valhalla Rising


שנת 1000 אחרי הספירה, במשך שנים, חד-עין, לוחם אילם בעל כוח על טבעי, הוחזק בשבי בידי הפלג הצפוני. בעזרתו של אחד ילד המשמש כעבד, חד-עין שוחט את שוביו ויחד הם נמלטים ומתחילים במסע אל האפלה. בדרך, חד-עין מצטרף לסירת ויקינגים ויחד הם שטים אל ארץ הקודש, אך תוכניותיהם משתבשות בעקבות ערפל סמיך שמעוור את דרכם. בארץ החדשה אליהם הם מגיעים הויקינגים נחשפים לגורלם האכזר וחד-עין מגלה את דמותו החדשה.

צעצוע של סיפור / Toy Story

צעצוע של סיפור / Toy Story


הסרט שנכנס להיסטוריה כראשון בעולם שנעשה באנימציית מחשב באורך מלא, גם ריתק צופים רבים לעולם הדמיון של הצעצועים. וודי (קאובוי) ובאז לייטאור (איש חלל) הם צעצועים יריבים המתחרים על ליבו של בעליהם. כשהם נופלים בטעות לידיו של ילד אחר, בריון השכונה, עליהם להתאחד כדי לברוח ולחזור לביתם. הרגשת הקסם והדמיון המופלא תלווה אתכם בכל צפייה בסרט, שזכה לפרס אוסקר מיוחד על ההישג ההיסטורי של הבמאי ג'ון לסטר. טום הנקס וטים אלן הם בין הקולות בסרט.

שרק לנצח / Shrek Forever After

שרק לנצח / Shrek Forever After


לאחר שנלחם בדרקונים, הציל נסיכה יפה ושמר על שלמות הממלכה, מה נשאר לשרק לעשות? לפתע הופך שרק להיות איש משפחה, ובמקום להבהיל אזרחים כפי שהיה נוהג לעשות, כעת הוא מחלק חתימות למעריצים. מה קרה למפלצת הירוקה והאימתנית? שרק, חותם עסקה של ראמפאלסטיסקין (עוץ לי גוץ לי) אשר הופכת את כל העולם המוקר של שרק לעולם בו ראמפאלסטילסקין שולט, החמור לו מכיר אותו, פיונה היא עוגית בצבא העוגית, והחתול הוא חתול שמן ועצלן ששיך לפיונה. עכשיו לשרק יש יום אחד לנשק את פיונה נשיקת אוהבים כדי לחזור לעצמו ואם לא שרק ישלם את מחיר העסקה עם ראמפרלסטילסקין והפעם לנצח...

71 : לתוך האש / 71: Into The Fire

71 : לתוך האש / 71: Into The Fire


לתוך האש מבוסס על סיפור אמיתי על 71 סטודנטים שנלחמו במאות חיילים צפון קוריאנים בחזית בי"ס ב-25 ביוני 1950 במהלך מלחמת קוריאה.

אבירי מתכת הדם / Knights Of Bloodsteel

אבירי מתכת הדם / Knights Of Bloodsteel


התוכנית בת 2 הפרקים לוקחת חלק בעולם בשם מירביליס אשר תלוי במאשבי המתכת הנדירים בשם "מתכת דם" שהיא המקור לקסמים. אך מתכת זו אוזלת וכוחות האופל מגיעים למירביליס על מנת להשתלט עליה ומשאביה.

שודדי הקאריביים: תיבה של איש מת / Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest

שודדי הקאריביים: תיבה של איש מת / Pirates Of The Caribbean: 
 Dead Man's Chest


הבמאי גור ורבינסקי חוזר עם משפחת הפיראטים - ג'וני דפ בתפקיד ג'ק ספארו, אורלנדו בלום ("שר הטבעות") וקיירה נייטלי. הגיעה העת להחזיר את החוב לקפטן דייבי ג'ונס מספינת רוחות הרפאים, וג'ק נאלץ להילחם על נשמתו שמהווה את השטר. הצמד וויל ואליזבת' עומדים להינשא אבל נעצרים, ושחרורם מותנה בהחזרתו של ג'ק יחד עם מצפן הקסמים שלו. ושוב הם נכנסים לקלחת משותפת עם הרבה יותר אפקטים. הלונה פארק נפתח לקהל הרחב!

טראנס אמריקה / Transamerica


טראנס אמריקה / Transamerica

פליסיטי הופמן כוכבת הסדרה "עקרות בית נואשות" זכתה על תפקידה בסרט זה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל טרייבקה 2005. ברי היא נוצריה אדוקה וטרנסקסואל רגעים לפני הניתוח לשינוי מין אליו היא חסכה במשך שנים. היא מקבלת טלפון מבחור צעיר בשם טובי שמתגלה כבנה, תוצאה של מפגש מיני חד פעמי לפני שנים. טובי נעצר בניו-יורק ובלחץ הפסיכולוגית שלה ברי יוצאת לשחררו מהכלא. טובי חושב שברי היא מיסיונרית שמנסה להחזיר אותו למוטב וברי לא טורחת לתקן את הטעות, הם יוצאים יחד במסע מניו יורק ללוס אנג'לס לקראת עתיד לא ברור.

מתחת להר / Under The Mountain

מתחת להר / Under The Mountain


כשהתאומים הצעירים רייצ'ל ותיאו מאתסון חוקרים את הבית המפחיד של השכנים, הם מגלים את בני הוילברפורס. יצורים בעלי יכולת לשינוי צורה השוכנים מתחת לרשת הרי הגעש של אוקלנד. תחת הנחייתו של מר ג'ונס המסתורי ועם עזרתו של בן דודם המבוגר יותר, ריקי, עליהם לאחד את כוחותיהם על מנת להשמיד את הרוע העתיק לפני שהוא ישמיד אותם.

יום רביעי, 27 באוקטובר 2010

שלושה\Three

שלושה\Three

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1800_lrglogo.jpg 

חופשתם של ג'ק (בילי זיין), איש העסקים עשיר ואשתו הצעירה והיפה, ג'ניפר (קלי ברוק), נפסקת בטרם עת בעקבות שריפה אשר פורצת ביאכטה וגורמת לטביעתה. ג'ניפר מוצאת את עצמה נסחפת לאי בודד ביחד עם עוזר הסיפון, מנואל, ויחד הם בונים לעצמם בית-מחסה עד שיאתרו ויחלצו אותם משם. עם הזמן נוצרת בין השניים מערכת יחסים סוערת, אך לא לאורך זמן, זאת מאחר וג'ק מופיע אף הוא בשלב מסויים באותו האי כדי לגלות שהוא חלק ממשולש אהבה מסוכן. כאשר קנאתו של ג'ק גוברת, חוקי המשחק משתנים והמצב הופך למסוכן עד מוות. הסרט עורר סנסציות בעקבות קטעי העירום של הדוגמנית/כוכבת, קלי ברוק, שבמהלך צילומי הסרט אף התאהבה והתארסה עם השחקן בילי זיין. השניים הגישו תביעה כנגד מפיקי הסרט בטענה שקטעי העירום בסרט אינם הולמים והם דורשים להסירם, אך לצערם ולרווחתנו בקשתם נדחתה על סף.


עיר הגחלת\City Of Ember

עיר הגחלת\City Of Ember

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1815_lrglogo.jpg 
במשך דורות, אנשי העיר אמבר שגשגו בעולם מדהים מלא אורות זוהרים. אך הגנרטור העוצמתי של אמבר כושל, והמנורות האדירות שמאירות את העיר מתחילות להבהב. כעת, שני נערים, במירוץ נגד הזמן, חייבים לחפש רמזים באמבר שיחשפו את התעלומה העתיקה מאחורי קיומה של העיר, ולעזור לאזרחים להמלט בטרם האורות יכבו לעד.

שר הטבעות: שני הצריחים\The Lord Of The Rings: The Two Towers

שר הטבעות: שני הצריחים\The Lord Of The Rings: The Two Towers

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1748_lrglogo.jpg 

סרט ההמשך ל-"שר הטבעות: אחוות הטבעת". פרודו וסם נעזרים בגולום, בעליה הקודמים של הטבעת, להגיע אל יעדם. ההוביטים השבויים מרי ופיפין פוגשים את העצים המהלכים, ואילו אראגורן, לגולאס וגימלי מגיעים אל ממלכת רוהאן הנצורה ומסייעים לתושביה במלחמתם כנגד כוחות האופל. אחרי אקספוזיציה ארוכה בסרט הראשון, מגיע האקשן בסרט השני, והיה כדאי לחכות. סצנת הקרב המרהיבה היא שיאו של הסרט שאכן ראוי לכינוי "אירוע קולנועי".


שבוע אחד\One Week

שבוע אחד\One Week

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1409_lrglogo.jpg


עלילותיו של בן טיילר, כאשר הרופא הודיע לבן הוא חולה ונשאר לו מקסימום שנתיים לחיות, מחליט בן לצאת למסע על אופנוע לארץ הולדתו, קנדה, על מנת למצוא משמעות לחייו.


פרסי ג'קסון וגנב הברק \Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief

פרסי ג'קסון וגנב הברק\Percy Jackson & The 
 Olympians: The Lightning Thief
http://www.sratimlive.com/images/business/b_1806_lrglogo.jpg

פרסי ג'קסון הוא ילד שתמיד מסתבך בצרות, אבל כל הצרות שבעולם לא הכינו אותו למה שחיכה לו בטיול השנתי של כתה ו' שבמהלכו הוא אייד את המורה השנואה לחשבון, גברת דודס, רגע לאחר שזו הצמיחה כנפיים ומלתעות וניסתה לקרוע אותו לגזרים. וזה לא הכול: מרגע זה מתחילים לרדוף אחריו שלל יצורים מהמיתולוגיה היוונית, כולם להוטים לחסל אותו והכול בגלל סוד מעברו: פרסי הוא בנו של אל יווני משלושת הגדולים! רק פרסי לבדו יכול למנוע את מלחמת האלים הממשמשת ובאה... או ליצור אותה! אך לפני כן, עליו לשרוד את הקיץ בשלום.


יום שלישי, 26 באוקטובר 2010

זורו 2 / The Legend Of Zorro

זורו 2 / The Legend Of Zorro


פרק נוסף בעלילות דון אלחנדרו דה לה וגה, שעוטה על עצמו גלימה, מסכה וכובע שחור והופך לגיבור. אנטוניו בנדרס (דספראדו) חוזר לתפקיד שכבר מילא בעבר עבור הבמאי מרטין קאמפבל (מסכה של זורו) ולצדו קת'רין זטה-ג'ונס (שיקאגו) כאשתו המרירה. היא מאיימת עליו שאם יעיז לצאת שוב למשימות הרואיות, אין לו למה לחזור. למרות המחשוף העמוק, הוא מעדיף לפרוש כנף בקליפורניה העומדת לקראת הבחירות להצטרפות לאיחוד. הרפתקה לטינית.

ספיי קידס / Spy Kids

ספיי קידס / Spy Kids


קומדיית מתח-פעולה שביים רוברט רודריגז (דספרדו). צמד מרגלים בינלאומיים בכירים מחליטים לפרוש מהשירות, כדי לעשות לביתם ולהקים משפחה. אחרי שנולדים להם שני ילדים, הם חוזרים לעסקי הריגול, ותוך כדי משימה הם נחטפים. בנם ובתם יוצאים לחלץ אותם מהחוטפים ומוכיחים את עוצמתה של הגנטיקה.

מסע אל בטן האדמה / Journey To The Center Of The Earth

מסע אל בטן האדמה / Journey To The Center Of The Earth


מבוסס על ספרו הנודע של ז'ול וורן. טרבור (ברנדן פרייז'ר, "המומיה", "קראש" ועוד) הוא מדען שהפך לבדיחה בעולם האקדמי בגלל התיאוריות המוזרות שלו. אבל במסע לאיסלנד, הוא ואחיינו שון (ג'וש האצ'רסון, "ממלכת טראביתיה") נתקלים בתגלית מדהימה - עולם תת-קרקעי שלם שמעולם לא נחקר. השניים כמובן לא עומדים בפיתוי, והם נסחפים להרפתקה שתקבע הרבה יותר מאשר את גורלם האישי. בממלכה הזו שהשניים מגלים קיימים שלל יצורים מוזרים בנוף מהמם ומוזר שנוצר בטכנולוגיה מדהימה. הבמאי, אריק ברוויג, אשף האפקטים המיוחדים וזוכה פרס האוסקר להישג מיוחד על האפקטים ב"זיכרון גורלי" עם ארנולד שוורצנגר, הוא שעזר להתאים את התסריט לאפשרויות שמציג פורמט התלת-מימד. תתכוננו להתפלא בכל רגע מחדש...הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם / Harry Potter And The Half-Blood Prince

הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם /    Harry Potter And The Half-Blood Prince    

בסרט ה-6 בסדרת סרטי "הארי פוטר" אנחנו פוגשים את פוטר וחבורתו בפתחה של שנת הלימודים השישית בהוגוורטס, אחרי חופש גדול עצוב במיוחד. הסרט הקודם "מסדר עוף החול" הסתיים בכך שלורד וולדמורט התגלה בפני עולם הקסמים, ועכשיו כבר אף אחד לא חושב שהארי ומנהל בית הספר דמבלדור משקרים לגבי חזרתו של זה שאין לנקוב בשמו. מלחמה עקובה מדם פורצת בין "אוכלי המוות" המרושעים - חסידיו "טהורי הדם" של וולדרמוט ששונאים "מוגלגים" ו"בוצדמים" לבין הקוסמים הטובים שלא מוכנים לתת למנוולים להגשים את תוכניתו של וולדמורט – לשלוט בעולם כולו ולהפוך את כולנו המוגלגלים לעבדים של הקוסמים. שהארי חוזר להוגוורטס הוא מגלה ספר מיסתורי של "הנסיך חצוי הדם" שהופך אותו לילד המצטיין בשיעור השיקויים. דמבלדור מכין להארי שיעורים פרטיים, כשבכל שיעור דמבלדור יראה להארי זכרון על עברו של אויבו הנצחי לפני שהפך ללורד וולדמורט, טום ואנדרולו רידל. הארי יוצא למסע לחיפוש והשמדת ההורקרוקסים של וולדמורט.

הבורר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה

הבורר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה
הבורר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה

תקציר: עונה שלישית וחדשה של "הבורר" - דרמת הפשע היוקרתית ששברה את שיאי הצפייה הטלוויזיוניים בישראל בשנים האחרונות. בעונתה הראשונה, הסדרה תיארה את סיפורו של ברוך אסולין (משה איבגי), ראש משפחת פשע המשמש כבורר בעולם התחתון, ואת סיפורו של נדב פלדמן (יהודה לוי), עובד סוציאלי ישר דרך שבוקר אחד מגלה כי הוא בנו הלא חוקי של "הבורר" - מידע שעוקר אותו מחייו השלווים וזורק אותו אל תוך עולם הפשע, על התככים ומאבקי הכוח שבו.


 

 

פוסידון\Poseidon

פוסידון\Poseidon

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1183_lrglogo.jpg 

כאשר סערת ים תופסת בשבי ספינת מותרות בשייטה למרכז האוקיינוס האטלנטי, קבוצה קטנה של שורדים, מוצאים עצמם בקרבות שלא נתקלו להצלת חייהם. לבחון את הסיכוים לבדם, מהמר במקצועו, ג'ון דילן (ג'וש לוקאס) ממרה את הוראות הקפטן לחכות נמוך לניסיונות ההצלה בשביל למצוא את דרכו למקום מבטחים. מה שמתחילה כמשימה עצמאית, לאיטה מצטיירת דפוס חוזר עם אבא נואש (קורט ראסל) בחיפוש אחר ביתו (אמי רוסום) וארוסה (מייק ווגל), זוג צעיר שרק לפני שעות מספר מצאו את האומץ לספר לו על האירוסין שלהם, ועכשיו מתמודדים עם דברים קשים בהרבה. כאשר המיים ממלאים לאיטם את הספינה, עליהם למצוא את הכשון, והכוח שהם לא ידעו שיש להם, במלחמה כנגד הזמן לגורל השרדותם, וגורל חבריהם.

לב של דיו\Inkheart

לב של דיו\Inkheart

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1164_lrglogo.jpg 
סרט ראשון מתוך טרילוגיה. מו פלוקהרט (ברנדן פרייזר) ובתו הצעירה מגי (אלייזה בנט) כבר ביקרו כמעט בכל עיר אפשרית בעולם הודות לעיסוקו היוצא דופן של מו - כורך ספרים עתיקים. יום אחד מו שולח את מגי לבקר את דודתה אלינור (הלן מירן), אלמנה עשירה שמעבירה את זמנה בחיפוש אחר ספרים שטרם קראה. בזמן שהותה אצל אלינור, מגי מתחילה לקרוא ולעיין בספרים. אלינור שמתרשמת מאהבתה של מגי לספרים מחליטה לשתף אותה בסוד. היא מגלה לה שלמו יש יכולת קסומה. כל ספר שהוא קורא בכל רם קם לתחייה. מגי ההמומה לא מאמינה לדודתה הזקנה, אך כשדמויות מוזרות מתחילות לצוץ ולחפש את מו, מגי מבינה שמשהו באמת לא כשורה. כעת היא מתחילה להבין מדוע היא נשלחה לחופשה אצל דודתה ויוצאת לחפש אחר אביה.


אקסקליבר\Excalibur

אקסקליבר\Excalibur

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1106_lrglogo.jpg 

 זהו סרט על אגדות ארתור שבוים ב-1981 על ידי הבמאי ג'ון בורמן ונחשב לאחד העיבודים היותר מוצלחים שיצאו לאגדות המלך ארתור בקולנוע. הסרט מבוסס על "מות ארתור" של סר תומאס מלורי, אך בהסרת אלמנטים קישוטיים וסיפורי חסד נוצרי, שלא נוגעים ישירות לעלילה. הסרט מתמקד באגדות ארתור כמיתוס ולא כסיפור היסטורי, ולכן הדגש הוא על העיצוב הפנטסטי והמיסטי, ופחות על תיאור היסטורי מדויק של התקופה. למשל: השריונות בסרט הם שריוני לוחות מלאים מסוף ימי הביניים למרות שהתקופה ההיסטורית של המיתוס היו דווקא ימי החשיכה (אי שם בין 400 לספירה לבין 600 לספירה).

סיפורי נרניה: הנסיך כספיאן\The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian

סיפורי נרניה: הנסיך כספיאן\The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1219_lrglogo.jpg 

האחים פבנסי חוזרים לנרניה לאחר אלף שנה ומגלים שהמלך האכזר, מיראז השתלט על הארץ ומונע מהנסיך הטוב למשול. הם התגייסו פעם נוספת לעזור ליצורים הססגוניים של נרניה יחד עם העכבר האמיץ, ריפיציפ, אסלן והנסיך כספיאן ומפילים את המלך מהשלטון. עכשיו נשאלת השאלה, כיצד ימצאו את דרכם בחזרה הביתה?

8 מתחת לאפס / Eight Below

8 מתחת לאפס / Eight Below


מבוסס על סיפור אמיתי, סיפור מרגש שמשלב אקשן ופעולה על נאמנות וקשרי חברות באנטארטיקה. הסרט מספר על 3 חברים של משלחת מדעית: ג'רי שפרד (פאול וולקר), החבר הכי טוב שלו קופר (ג'סון ביגס) וגיאולוג אמריקני (ברוס גרינווד). מי שנאלץ להישאר מאחורי הקבוצה שלו בגלל תאונה פתאומית ומזג אויר מסוכן באנטארטיקה. במשך החורף הקר הכלבים אמורים לשרוד ולהיאבק על חייהם בקור הנורא שבאנטארטיקה במשך 6 חודשים. הסרט מבוסס על סיפור שקרה בשנת 1957 על משלחת שנשלחה לאנטארטיקה.

המומיה 3: שובו של קיסר הדרקון\The Mummy: Tomb Of The Dragon Emperor

המומיה 3: שובו של קיסר הדרקון\The Mummy: Tomb Of The Dragon Emperor

http://www.sratimlive.com/images/business/b_834_lrglogo.jpg


תקציר:החוקר הנודע ריק אוקונ'ל (ברנדן פרייזר) חוזר להרפתקה נוספת בסדרת סרטי "המומיה". במהלך מסע חפירות ברחבי סין, ריק מעיר בטעות את הקיסר חאן (ג'ט לי) ועשרת אלפים לוחמיו מתרדמת של אלפי שנים. אם לא יימצא פתרון מהיר, הקיסר ישמיד את כל מה שבדרך שלו וישתלט על סין וכל מה שסביבה. למזלו של ריק הפעם הוא לא לבד, אישתו (מריה בלו) ובנו נמצאים איתו ויכולים לעזור לו להחזיר את הקיסר למערת הקבר שלו.ארץ יצורי הפרא / Where The Wild Things Are

ארץ יצורי הפרא / Where The Wild Things Are


הבמאי החדשני ספייק ג'ונז משתף פעולה עם הסופר הידוע מוריס סנדק ומביא אל המסך הגדול את אחד מהספרים האהובים של כל הזמנים – "בארץ יצורי הפרא" – סיפור קלאסי על ילדות והמקומות אליהם אנו מגיעים כדי להבין את העולם בו אנחנו חיים. הסרט מספר את סיפורו של מקס, ילד פרוע ורגיש, שחש שלא מבינים אותו בבית ונמלט לארץ יצורי הפרא. מקס נוחת על אי בו הוא פוגש יצורים מסתוריים ומוזרים שרגשותיהם פראיים ובלתי צפויים ממש כמו המעשים שלהם. יצורי הפרא מחפשים נואשות מנהיג שידריך אותם, ממש כשם שמקס כמה לממלכה לשלוט עליה. כשהוא מוכתר למלך, הוא מבטיח ליצור מקום בו כולם יהיו מאושרים. מהר מאוד למד מקס שזה לא כל כך קל לשלוט בממלכה שלו ושמערכות היחסים שלו עם יושביה הרבה יותר מורכבות ממה שחשב תחילה. מידע: אתר סרטים.


שימו גז / Wild Hogs

שימו גז / Wild Hogs 

http://www.sratimlive.com/images/business/b_509_medlogo.jpg 

ארבעה גברים ממעמד הביניים ובגיל הביניים עוזבים את החיים הכאילו-נוחים שלהם, שמובילים אותם לשום מקום, ויוצאים למסע על האופנועים שלהם, בניסיון לחדש את הימים הפרועים של נעוריהם. כשהם מגיעים לניו-מקסיקו, כנופייה אמיתית של אופנוענים גונבת את אחד האופנועים, וארבעת הגברים מחפשים דרך להשיב לעצמם את האופנוע הגנוב - והכבוד האבוד


סודות אחוזת הירח\The Secret Of Moonacre

סודות אחוזת הירח\The Secret Of Moonacre

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1073_lrglogo.jpg 

תקציר: כשאביה של מריה מריוות'ר בת ה-13 נפטר, הוא הותיר אותה יתומה וחסרת בית. היא נאלצת לעזוב את חייה המפוארים בלונדון כדי לגור עם האדון בנג'מין, דודה האקצנטרי אשר היא לא ידעה שיש לה, באחוזת מונאייקר המסתורית. במהרה מריה מוצאת עצמה בעולם מתפורר מואר באור הירח שנקרע מחמת שנאה הנובעת מסכסוך עתיק עם משפחת דה-נואר האפילה. מריה מגלה שהיא נסיכת הירח האחרונה, ובעזרת שלל בעלי ברית לא צפויים עליה להתגבר על גאוות משפחתה כדי לחשוף את סודות העבר לפני שהירח ה-5000 יעלה, ועמק מונאייקר יעלם אל תוך הים לנצח.

אפוקליפטו\ Apocalypto

אפוקליפטו\ Apocalypto

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1205_lrglogo.jpg 

תקציר:סיפור הרפתקה - פעולה אגדי עוצר נשימה על הציויליזיה התוססת של שבט המאיה האינדיאני. כשקיומו השליו של השבט שובש ע"י כוח פלישה אלים, בן אדם נלקח למסע מסוכן לעולם הנשלט ע"י פחד ודיכוי שם השודדים ממתינים לו. באמצעות תהפוכת הגורל והדירבון מכוח האהבה שלו לאישתו ומשפחתו הוא יעשה מאמץ נואש לחזור הביתה ובסופו של דבר ולשמור על אורח חייו.


המרדף אחר אוקטובר האדום \Hunt for Red October

המרדף אחר אוקטובר האדום\Hunt for Red October

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1212_lrglogo.jpg

,תקציר : שון קונרי מגלם את "קפטן מרקו רמיוס" מפקד צוללות וותיק המופקד על צוללת חדישה של הצי הסובייטי בעלת יכולת הנעה ייחודית ,הוא מחליט לערוק לארה"ב אך הרוסים מנסים למנוע זאת ממנו והאמריקאים חוששים מפניו היחיד שמאמין בנכונותו של רמיוס לערוק הוא ג'ק ראיין אנליסט בשורות הסי אי איי (המגולם למופת ע"י אלק בולדווין) שלא בוחל בשום דרך כדי לעזור לקפטן רמיוס וכדי לשים את ידה של ארה"ב על הצוללת הייחודית.
יום שני, 25 באוקטובר 2010

אראגון \ Eragon

אראגון \ Eragon

http://www.sratimlive.com/images/business/b_1726_lrglogo.jpg


תקציר : הפקת ענק חדשה של פוקס המאה 20. בלב יער, על רכס השדרה, מצא אראגון, נער חווה פשוט בארץ אלגסיה, את האבן הכחולה. מתוכה בקעה דרקונית זעירה וגורלו נקשר בגורלה. עד מהרה מגלה הנער העני כי גילה נצר למורשת עתיקת יומין, מורשתם של רוכבי הדרקונים. הוא נשאב אל תוך עולם חדש, הפכפך ומלא עוצמה, אל תוככי קיסרות אלאגייזיה שבה שולט המלך גאלבטוריקס ברשע. על גבה של סאפירה הדרקונית ובלויית עצותיו של מספר סיפורים זקן יוצא הנער למסע גורלי רווי סכנה, שבמהלכו הוא מכיר לראשונה את עצמו ואת יכולותיו: הוא מגלה שהוא חזק יותר וחכם הרבה יותר משחשב כשהיה רק נער חווה. כי רק אראגון, אחרון רוכבי הדרקונים, יכול להכניע את כוחות האופל של הקיסרות ולהחזיר ליצוריה המופלאים את השלום והשלווה.הספר "אראגון" הוא רב מכר עולמי, אשר מכר מעל מיליון עותקים ב-6 חודשים בלבד ב-2003. אראגון היה ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס במשך 87 שבועות ברצף, ו-21 חודשים רצופים ברשימת רבי המכר לצעירים ב-publisher's weekly, מתוכם 9 חודשים במקום הראשון. לפני שש שנים כתב כריסטופר פאוליני, אז בן 15, את ספר הפנטסיה "אראגון". "אראגון" הוא הספר הראשון בטרילוגיה, הספר השני יצא בארה"ב באמצע אוגוסט עם הדפסה ראשונה של מיליון עותקים.אמן הקונג פו ג'קי צ'אן / Jackie Chan Kung Fu Master

אמן  הקונג  פו  ג'קי צ'אן / Jackie  Chan  Kung  Fu Master

http://movinsane.info/images/ucup8t8kivpo8gnf1sh1.jpg

אמן הקונג פו ג'קי צ'אן הינו סרט בלתי נשכח בכיכובו של אומן אמנויות הלחימה ג'קי צ'אן. הסרט אמן הקונג פו ג'קי צ'אן מביא את סיפורו של בחור צעיר שהולך ללמוד אצל המאסטר לאומנויות לחימה המפורסם, היכן שהוא מגלה שהוא לא רק הולך ללמוד מהלכים קטלניים אלא גם שיעורים חשובים מאוד על החיים עצמם. הסרט אמן הקונג פו ג'קי צ'אן יצא בשנת 2009. 


למות מלוויה / Death At A Funeral

למות מלוויה / Death  At A  Funeral

http://movinsane.info/images/zw0sxmibr5hqjxzllhk.jpg

שלושת הקומיקאים השחורים דני גלובר, מרטין לורנס וכריס רוק מככבים בסרט המצחיק עד דמעות למות מלוויה. הסרט למות מלוויה מביא את סיפורה של משפחה, שבמהלך נוכחות שלה בטקס לוויה, צריכה להתמודד עם אינספור וויכוחים, וויכוחים שחושפים סודות משפחתיים ישנים וגם... גופות לא נכונות... הסרט למות מלוויה יצא בשנת 2010 וזכה להצלחה רבה.


הנקוק / Hancock

הנקוק / Hancock

http://movinsane.info/images/dlbhcgyj9qegrzcnizex.jpg

הנקוק הינו קומדיה מעולה בכיכובם של השחקנים הבאים: וויל סמית', שרליז ת'רון וג'ייסון בייטמן. הסרט הנקוק מביא את סיפורו הבלתי נשכח של גיבור על שתהילתו הציבורית נמצאת הרחק מאחוריו. גיבור העל לשעבר פוצח במערכת יחסים לא יציבה ומקרית עם אשתו על מומחה ליחסי ציבור וביחד הם מנסים לעזור לו לשקם את התדמית הציבורית שלו ולהחזיר אותו למסלול חיים תקני. הסרט הנקוק הינו סרט כלל לא צפוי על גיבור על. הנקוק יצא בשנת 2008.


הטוקסידו /The Toxedo

 הטוקסידו /The Toxedo 

http://movinsane.info/images/zdukw8ljirz4oktt1eq2.jpg


גיבור אומנויות הלחימה ג'קי צ'אן מככב בסרט פעולה קומי נוסף - טוקסידו. הסרט טוקסידו מביא את סיפורו של נהג מונית של איש עסקים סופר מצליח שהזהיר אותו לא להתקרב לחליפת הטוקסידו שלו. אבל לאחר שמהומות מתרחשות ברחבי דאבלין, נהג המונית מחליט ללבוש את הטוקסידו תוך כדי שהוא מגלה כי היא בעלת כוחות סופר מיוחדים - מה שלוקח אותו היישר אל תוך עולם חשאי של מזימות ותככים בינלאומיים ... הסרט טוקסידו יצא בשנת 2002 והינו סרט משעשע למדי.

סטן הגדול/Big Stan

סטן הגדול/Big Stan

http://movinsane.info/images/jjagxaz3s68d8ait3ss5.jpgהסרט סטן הגדול הינו קומדיית פעולה מופרכת המביאה את סיפורו של מורשע שעומד להיכנס לבית הסוהר לראשונה בחייו. הפחד ממה שככל הנראה יקרה לו שם מניע אותו לשכור את שירותיו של אומן לאומנויות לחימה שילמד אותו להילחם נגד שותפיו לתא שירצו לפגוע בו או... לאהוב אותו. הסרט סטן הגדול יצא בשנת 2007 ומככבים בו רוב שניידר ודיוויד קאראדין ( להרוג את ביל ).

יום ראשון, 24 באוקטובר 2010

חשופים

חשופים


הסרט חשופים הינו סרט אימה מרתק ומצמרר. בחשופים מובא סיפורה של קבוצת חופרים ארכיאולוגי ים אשר מנהלים חפירה באיזור ליד העיר ניו - מקסיקו. ולאחר שהחפירה שלהם עוררה יצור טורף ומטיל טרור כל מה שנותר להם זה לנסות ולשרוד את מתקן החפירה כשהם בחיים... הסרט חשופים יצא בשנת 2007.

קטגוריות: אימה
זמן: (1:33:33) שיתוף

אמריקן פאי במכה אחת תרגום מובנה / American Pie: Hole In One

אמריקן פאי במכה אחת תרגום מובנה / American Pie: Hole In One
אריק (סטיב טולי) הוא שחקן גולף מוכשר שהוא גם סטודנט בעל תואר ראשון במכללה.
לאחר שהפסיד בהתערבות בגולף לחבריו המנתחים "שלו" (דיוויד אליסון & דין קמרון),
אורח החיים של אריק נעצר כשהוא נפצע, מאבד את חברתו, ואת כל כישרונות הגולף